motivhledej v článcích

Fotosoutěž Masopust

Hned na začátku musím konstatovat, že jste nás potěšili nejen účastí na workshopu, ale i dodanými fotografiemi, kterých přišlo poměrně dost. Měl jsem trochu strach, že se bude jednat o složité téma a hlavně o focení lidí, což každý hned tak od boku nedá, ale přesvědčili jste mě, že se toho nebojíte. A to je dobře!
Diskuse k článku
Roman Löwinger4.3.2016, 10:35odpověď
Tak děvče a chlapci! Díky za váš čas a zhodnocení fotek, je to fakt super!
Vůbec jsem nečekal tak podrobné rozbory, to mě mile překvapilo. A gratuluji výherkyni.
Roman

reagovat

T.A.J.4.3.2016, 11:22odpověď
Děkuji porotcům za kritiku a návrhy na vylepšení (občas i protichůdné :-)) všech fotografií. Osobně se mi nejvíce líbí trojice fotek paní Šedé, jen logo v rohu mi přijde vyloženě rušivé (ač je pěkně vyvedené).
Redakci prosím o drobnou opravu jména: Tomáš Jiřikovský (nikoliv Jirkovský) - pokud je vám to povědomé, tak možná tím, že údajný "bitcoinový pirát z ČR" se jmenuje úplně stejně jako já...

reagovat

Jakub Kencl4.3.2016, 12:23odpověď
Tomáši, velice se omlouvám za špatně uvedené jméno a provedeme nápravu, jakmile se dostanu k systému.

reagovat

marta4.3.2016, 15:03odpověď
moc děkuju, výhra mi udělala velkou radost. Také jsem byla překvapena vyčerpávajícím rozborem jednotlivých fotek, za který děkuji,vážím si toho a kritiku přijímám, ikdyž jsem již v oblasti fotografie smířená, že názory se velmi málo shodují a každý má výsledný pocit z dané fotky úplně jiný :-) (ani doma jsme se nemohli shodnout, které 3 fotky mám vybrat) :-D
P.S.: odměna se dá i poslat nebo jak mám vyzvednout?

reagovat

Jakub Kencl4.3.2016, 15:37odpověď
Dobry den Marto, zoner Vam posleme.

reagovat

MM7.3.2016, 17:10odpověď
Rovněž gratuluji k zaslouženému vítězství. A pokud mohu něco doporučit, nenechte se lidmi moc ovlivňovat; buďte svá, to je jediná cesta. Mně osobně ten tzv. "mrtvý prostor" na fotografiích naopak dotváří celkovou atmosféru a logo v rohu ji nikterak neruší. A ta zaostřená schránka je právě pěkná a zajímavá, tvář je dobře čitelná i tak, navíc skoro každý by (údajně) na tu tvář ostřil, tak proč to neudělat jinak:-) Přeji dobré světlo.

reagovat

marta8.3.2016, 19:37odpověď
Moc děkuju a i Vám přeji dobré světlo při fotografování :-)

reagovat

ZdenekT9.3.2016, 09:33odpověď
Vidím to trochu jinak. Všeobecně k užitečnému mrtvému prostoru i k ostření jinam, než na hlavní objekt - s tím nemohu než souhlasit. Ale v těchto konkrétních případech mi to nepřijde příliš funkční.

reagovat

Fošňák16.3.2016, 23:59odpověď
Ahoj,
i když trochu opožděně, ale i tak si dovoluji poděkovat za podrobný rozbor všech fotek. Musím říct, že mě moc potěšila různorodost názorů ke každé fotce :-).
Také se chci připojit ke gratulaci Martě. Její fotky jsou opravdu moc povedené.

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace