motivhledej v článcích

Masopust pohledem X-pozice

Potom, co jste nám poslali do fotosoutěže "Masopust" tolik fotografií a my jsme vám k nim přidali své názory, chtěli jsme se s vámi podělit i o naše (nesoutěžní) výtvory z masopustních radovánek. Na oplátku uvítáme vaše komentáře, co si o naší práci myslíte..
Příspěvek k článku:
 Fotografie
MM15.3.2016, 01:07odpověď
Tedy, tou jinou parketou u Michala si vůbec nejsem jistý. Tyto tři snímky jsou z mého subjektivního pohledu nejlepší. Mají atmosféru, čitelný rukopis a jakýsi vnitřní klid, který mám ve fotografiích rád. Jedinou malou výtku bych měl ke kapele - tam by to dle mého chtělo tak -2/3EV. Ale třeba to byl takto záměr.

Pavlovy snímky jsou z jiného roku i události, tedy těžko hodnotit; nicméně atmosféra zběsilého masopustu jim díky dobrému nápadu s delším časem a bleskem určitě nechybí. Osobně bych lehce ztlumil barvy, takto mi to přijde až naturalistické.

Zdeněk i Jakub velmi dobré, snad jen tak trochu sázka na jistotu - ale proč ne. Líbí se mi lidožravci a medvědí hlava na plotě, to je až Dalíovská kompozice, pokud pominu pozadí snímku.

reagovat

 

Další příspěvky k článku:
MM15.3.2016, 01:07odpověď
Michal Krause17.3.2016, 22:00odpověď

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit vše stromovězobrazit vše podle data


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace