motiv

Masopust pohledem X-pozice

Potom, co jste nám poslali do fotosoutěže "Masopust" tolik fotografií a my jsme vám k nim přidali své názory, chtěli jsme se s vámi podělit i o naše (nesoutěžní) výtvory z masopustních radovánek. Na oplátku uvítáme vaše komentáře, co si o naší práci myslíte..
Diskuse k článku
MM15.3.2016, 01:07odpověď
Tedy, tou jinou parketou u Michala si vůbec nejsem jistý. Tyto tři snímky jsou z mého subjektivního pohledu nejlepší. Mají atmosféru, čitelný rukopis a jakýsi vnitřní klid, který mám ve fotografiích rád. Jedinou malou výtku bych měl ke kapele - tam by to dle mého chtělo tak -2/3EV. Ale třeba to byl takto záměr.

Pavlovy snímky jsou z jiného roku i události, tedy těžko hodnotit; nicméně atmosféra zběsilého masopustu jim díky dobrému nápadu s delším časem a bleskem určitě nechybí. Osobně bych lehce ztlumil barvy, takto mi to přijde až naturalistické.

Zdeněk i Jakub velmi dobré, snad jen tak trochu sázka na jistotu - ale proč ne. Líbí se mi lidožravci a medvědí hlava na plotě, to je až Dalíovská kompozice, pokud pominu pozadí snímku.

reagovat

Michal Krause17.3.2016, 22:00odpověď
Tak to děkuji, jsem mile překvapen, že se mé fotky líbí :) Kapela je asi opravdu trochu přestřelená – mám v poslední době takové nějaké období, kdy černobílé věci záměrně tlačím v postprodukci do mírné přeexpozice a občas mi to asi ujede :)

Michal Krause

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově

Možná by vás mohlo zajímat


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace