motiv

Vyhlášení výsledků fotosoutěže Zvířecí portrét

Fotosoutěž se zvířecí tématikou – a navíc až se třemi fotografiemi na uživatele – nám dala pořádně zabrat. Sešlo se totiž bezmála 90 fotografií a všechny slovně ohodnotit, jak je na Paladixu zvykem, to už nějaký čas zabralo. Pojďme se podívat, jak jste se se zadáním poprali.
Diskuse k článku
ZdenekT5.4.2016, 15:15odpověď
Hned za tepla musím prozradit, že až po uzavření hodnocení jsem si všiml optické iluze u pátého místa, kde se dá no fotku dívat i jako na dva ptáky letící z levého spodního rohu do pravého horního. Do té doby to pro mě byl jen povedený portrét dvou korunáčů. Takhle to získalo jinou dimenzi. A hned bych dal plný počet plus něco navíc ;o) Nic na tom nemění úvaha, jestli to byl, nebo nebyl autorův záměr. No nic, pozdě bycha honiti.

reagovat

potapeni.cz5.4.2016, 16:37odpověď
Děkuji všem hodnotícím. Klobouk dolů - 90 fotek je pěkná nakládačka a spousta práce. Pro mne jako pro podvodního fotografa je velmi poučný pohled odborné nepotápěčské veřejnosti. Myslím že by i na naše potápěčské soutěže měli být zváni fotografové nepotápěči do porot. Potápěči jsou prostě ujetí. Pro zajímavost ten rak vyhrál jednu ze soutěží, ale když se na něj dívám po roce, přijde mi jako fotka do atlasu ryb a raků (a to rozhodně nebylo tématem oné potápěčské souteže.)
Obě černo-bílé fotky jsou pouze útěkem -barevně to nešlo vyvážit - a je to na nich poznat. Ryby už moc nefotím, a ted se spíš pokouším nepoužívat blesky pod vodou vůbec a tak jsem pro ryby sáhl do minulých let. Ještě jednou děkuji a těším se na další fotopiva a nová témata.
František

reagovat

Vondry5.4.2016, 21:34odpověď
No já fotky zaslal a nejsou zde, tak nevím...ale podmínky jsem snad dodržel...

reagovat

Michal Krause6.4.2016, 10:05odpověď
Dobrý den,

napíšete mi prosím (nejlépe přes kontaktní formulář: http://www.paladix.cz/mailto.php?auid=106), kdy a z jaké emailové adresy jste fotografie posílal a jestli jste od nás dostal potvrzení jejich přijetí? Prozkoumáme, co se mohlo stát, a dáme vědět. Pokud se email někde zatoulal, určitě Vám rádi fotografie dodatečně zhodnotíme a zařadíme do žebříčku.

S pozdravem
Michal Krause

reagovat

Michal Krause6.4.2016, 10:08odpověď
Ahoj, využití pohledu zvenčí je určitě dobrým nápadem – minimálně pro eliminaci takového toho podvědomého zohlednění, jak složité muselo být tu fotku pořídit. To je člověku z oboru většinou fuk a soustředí se na to, jak fotka působí :)

Jinak další FOTOpivo bylo právě dnes vyhlášeno (pozor, dočasná změna místa konání!), takže Tě rádi uvidíme :)

Ahoj
Michal

reagovat

Dušan Vainer6.4.2016, 20:09odpověď
Asi tomu lze jen těžko věřit, ale jsa zmateným plašanem, domníval jsem se, že jsem fotografie do soutěže zapomněl poslat. Tak jsem si vynadal do pitomců a nechal to plavat. A když jsem si dnes chtěl projít soutěžní fotky, málem mě kleplo. Na tom je vidět, že když je člověk zmatkář a sklerotik, mám mnohem zajímavější život než ti, kteří zmatkáři a sklerotiky nejsou. Každopádně moc děkuju za skvělá hodnocení a těším se na Zoner 18. Už jsem ho zkoušel a oproti verzi 15, kterou momentálně vlastním, je to dost změn. A ne všechno mi napoprvé úplně sedělo. Tak uvidíme, jestli se skamarádíme. Ať se daří. Dušan

reagovat

Fošňák9.4.2016, 21:55odpověď
Děkuji porotě za podrobný rozbor a doufám že příště již dodržím zadání soutěže :))

reagovat

Michal Krause16.4.2016, 17:07odpověď
Já tomu velmi dobře rozumím, když se to sejde, tak také občas dumám nad zdánlivě zcela samozřejmými věcmi :)

Každopádně gratulujeme a doufáme, že Vám nový Zoner padne do ruky :)

Michal Krause

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově

Možná by vás mohlo zajímat


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace