motiv

Jan Pohribný – Kreativní barva ve fotografii

Fotograf a pedagog Jan Pohribný se ve své nejnovější knize Kreativní barva ve fotografii vrhl na zpracování tématu barev ve fotografii. V dnešní recenzi se seznámíme s tím, co kniha z produkce nakladatelství Zoner Press nabízí a pro koho je určena.
Příspěvek k článku:
 Re: přínosná literatura
Michal Krause17.1.2017, 08:48odpověď
Do jisté míry souhlasím, sám jsem také spíš techničtější typ (přesněji řečeno, já dělím fotografy na analytické a intuitivní), ale zároveň musím dodat, že čistě technické zaměření vede víceméně k pouhému opakování, což může pomoci něco zvládnout, ale dál to neposune, pokud nepřijdete s vlastní invencí. Pokud to někomu stačí, nemohu proti tomu nic namítat, ale osobně si myslím, že je dobré občas vystoupit z této škatulky, zajímat se o jiné pohledy a snažit se pochopit třeba i tvorbu, nad kterou se při prvním pohledu chce spíš kroutit hlavou. Ono z toho na člověku občas něco ulpí a pomůže mu to zase o kousek vyrůst, pokud o to bude opravdu stát :)

Michal Krause

reagovat

 

Další příspěvky k článku:
Petr16.1.2017, 16:19odpověď
Michal Krause17.1.2017, 08:48odpověď

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit vše stromovězobrazit vše podle data

Možná by vás mohlo zajímat


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace