motiv

seriál


hledej v článcích

Affinity Photo efektivně 26 – vyvolávání RAWů – tonální a místní úpravy

Stále ještě zůstaneme v personě Develop a podíváme se na další možnosti vyvolávání RAWů. Po základních úpravách, optických korekcích a vykreslení detailů se budeme věnovat trojici nástrojů pro úpravy tonality a barevnosti fotografií a také možnosti místních úprav.
Příspěvek k článku:
 Vyvolávanie RAW v Affinity
ZoVa24.2.2018, 12:42odpověď
Dobrý deň, prispievam mojim názorom prvý krát. Najprv chcem poďakovať za vynikajúci seriál na ovládanie softwéru Affinity Photo. Je to veľmi záslužná práca výborne spracovaná. Používam Affinity Photo od začiatku jeho vydania, pomaly sa učím cez YT, ale najlepšie poučenie získavam práve v tomto seriáli. K vyvolávaniu RAW v Affinity mám ale skúsenosť, že nie je práve najlepší, vykresľuje najmenej detailov zo známych editorov, ktorí ja používam, resp. mám skúsenosť. Najlepšie sa mi javá pre mňa DxO Photo Lab Elite (údajne Capture one je najlepší), a potom Lightroom. Aj Camera RAW vo Photoshope je lepší na vyvolávanie RAW ako Affinity. Následné spracovanie fotky v Affinity je ale vynikajúce a plne porovnateľné s photoshopom, dokonca sa mi niektoré postupy páčia viac ako vo photoshope.

reagovat

 

Další příspěvky k článku:
ZoVa24.2.2018, 12:42odpověď
Michal Krause26.2.2018, 14:28odpověď

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit vše stromovězobrazit vše podle data


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace