motiv

seriál


hledej v článcích

Affinity Photo efektivně 29 – skládání panoramat

Dalším funkcí pro spojování více fotografií do jedné výsledné je v Affinity Photo sestavení panoramatu. Stejně jako u minule popsaného skládání hloubky ostrosti jde o nástroj snadno použitelný a přitom dovolující elegantně zasahovat do procesu pro dosažení nejlepšího možného výsledku.
Diskuse k článku
Zyklon8.5.2018, 19:01odpověď
V první řadě děkuji za další skvělý článek a vůbec za seriál ohledně Affinity.
Nerad bych šířil nějakou nepravdu, ale Affinity virtuální prohlídky umí. Nevím, jestli složí 360 panorama, to jsem ještě nezkoušel (používám PTGui, které mi přijde mnohem rychlejší, zvlášť pokud použiju i bracketing), ale virtuální prohlídka je v Affinity snadná. Stačí otevřít 360 panorama (nemusí to být ani celých 360) - záložka layer - live projection - Equirectangular projection a je hotovo.

reagovat

Michal Krause9.5.2018, 00:19odpověď
Dobrý den,

určitě nešíříte nepravdu, Affinity Photo opravdu podporuje zobrazení 3D panoramat a dokonce jejich editaci ve zmíněné projekci (což je super funkce) – sám je ale složit neumí (nebo o tom alespoň nevím, ale hledal jsem to dost poctivě :)

S pozdravem
Michal Krause

reagovat

Michal Krause9.5.2018, 00:19odpověď
Oprava: samozřejmě jsem měl na mysli 360stupňová panoramata, nikoliv 3D, jak jsem napsal :D

Michal Krause

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše podle data


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace