motiv

Paladix má nového provozovatele

10.12.2018 - Paladix.cz - Úvodníky
Pavel Pola, vlastník a zakladatel serveru Paladix.cz, se po 20 letech rozhodl věnovat jiným projektům a server předává do rukou Michala Krauseho, kterého čtenáři jistě znají jako autora mnoha zdejších článků.
Diskuse k článku
Pavel Matoušek10.12.2018, 11:01odpověď
a těšíme se!

reagovat

Jirka13.12.2018, 14:21odpověď
Výborně, těším se na rozkvět Paladixu, ať se daří, vše nejlepší do nového roku 2019!

reagovat

Honza18.12.2018, 10:41odpověď
Chápu, že modernizace webu je nevyhnutelná, ale na paladixu se mi právě líbil starý a jednoduchý design. Tak by mne zajímalo, jestli by bylo možné zachovat i tuto starou variantu, aby si každý mohl vybrat na svém účtu mezi moderní a starou verzí.

reagovat

Honza18.12.2018, 10:42odpověď
Chápu, že modernizace webu je nevyhnutelná, ale na paladixu se mi právě líbil starý a jednoduchý design. Tak by mne zajímalo, jestli by bylo možné zachovat i tuto starou variantu, aby si každý mohl vybrat na svém účtu mezi moderní a starou verzí. Díky

reagovat

Michal Krause20.12.2018, 10:22odpověď
Dobrý den, i když chápu nostalgii a návyk na starý design, určitě nemám v plánu udržovat dva různé vzhledy, na to bych bohužel neměl kapacity a z dlouhodobého pohledu to nedává smysl. Doufám, že Vás nový design nezklame a Paladixu i tak zachováte svou přízeň.

Michal Krause

reagovat

Mik20.12.2018, 20:08odpověď
A já zase doufám, že ta nová verze nebude až tak moderní, se samými posouvátky a hejbátky a že půjde otevřít na starém telefonu a to rychle.
Jinak přeji hodně štěstí a úspěchů a taky doufám, že tu budou občas nějaké články, jako to bývalo dříve. Bývalo tu čtení o technice, cestopisy, zajímavosti... Dnes nebýt fotopiva a sem tam technického seriálu... Snad už nebylo napsáno úplně všechno. Nebo je to tím, jak jsem byl poučen, že největší traffic dělá stejně bazar?

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově

Možná by vás mohlo zajímat
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace