motiv

FOTOPIVNÍK ROKU 2019 - výsledky únorového kola

20.3.2019 - Jakub Kencl - x-pozice
Jarní prázdniny a chřipková epidemie nám trošku poznamenaly účast, ale vliv na pěkné fotografie to určitě nemělo. Únorové téma Krajina v zimním hávu, nahrálo spolu s počasím hodně účastníkům. Zbytek pojal zimní fotografie jako vždy po svém, takže se bylo na co koukat i tentokráte.
Diskuse k článku
radka21.3.2019, 18:40odpověď
Mám dotaz: Prezentace na dálku v elektronické podobě byla OK jen v případě Elišky, protože byla zrovna byla nemocná, a tak jste projednou udělali výjimku, a nebo byste byli ochotní to tolerovat i pravidelně osobě, co se dostaví jednou za dva roky? :-)))

reagovat

Jakub Kencl25.3.2019, 14:21odpověď
Ahoj Radko, ano byla to výjimka pro stálého účastníka FOTOpiv. Chceme aby lidi na FOTOpivo chodili a má to být o setkávání fotografů a ne o online soutěži. Na to tady budou určitě ještě jiné soutěže. Chápu tvůj dotaz, klidně na ukázku něco dodej, jen sem zvědav, jak procpeš ty tvoje kovové desky do mailu :-) A hlavně se budeme těšit až opět dorazíš osobně. Každopádně to ještě proberu zítra na FOTOpivu a uvidíme co by se s tím dalo dělat.

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše podle data

Možná by vás mohlo zajímat 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace