motiv

iPad jako zařízení pro fotografa na cestách IV – Leef iBridge, LaCie DJI Copilot

Ve volném pokračování o zkušenostech s využitím iPadu jako náhrady notebooku pro fotografy na cestách se podíváme na další možnosti zálohování – flash paměť Leef iBridge a externí disk LaCie DJI Copilot.
Diskuse k článku
Phootchice7.9.2019, 20:38odpověď
Zkusil jsem na iPad Pro beta verzi 13 a můžu připojit flash paměť přes redukci a bez jakýchkoli dalších aplikací a přenést veškeré fotografie a videa do nativní aplikace a naopak. Příliš jsem to ale netestoval, jel jsem na cesty bez iPadu.

reagovat

Michal Krause9.9.2019, 13:18odpověď
Ano, to je podstatně vylepšení a jak jsem zmínil na konci, bude to další usnadnění pro uživatele s iPadem na cestách. Chci se k tomu vrátit v dalším pokračování miniseriálu, ale čekám raději na vydání stabilní verze. V betě se mi například nekopírují RAWy ve zmíněné kombinaci RAW+JPEG – jako by podpora této funkčnosti byla prokletá, ani sám Apple ji nemá implementovanou správně, ačkoliv RAW+JPEG jinak ve fotkách podporuje docela pěkně.

reagovat

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit postupnězobrazit vše stromově


aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace