motivhledej v článcích

Copyright
Informace o autorských právech a provozovateli serveru.

Veškeré texty a fotografie použité na stránkách serveru paladix.cz jsou chráněné autorským zákonem a bez předchozího písemného souhlasu (licence) provozovatele tohoto serveru je zakázáno jejich částečné či celkové: přebírání, přetiskování, citace, překlady, úpravy, změny, šíření v libovolné podobě (ať již písemné, elektronické či jiné včetně začleňování do jiných stránek), distribuce či jakékoliv jiné využití (zejména ke komerčním nebo jinak přímo či nepřímo výdělečným účelům). Ukládání či tisk jakýchkoliv textů či fotografií ze stránek serveru paladix.cz je možné výhradně pro osobní potřebu návštěvníků serveru, a to jen v omezené míře (tj. není zejména dovoleno jakékoliv hromadné stahování a ukládání obsahu serveru).

PALADIX foto-on-line je registrovaným internetovým periodikem u Českého národního střediska ISSN pod číslem ISSN 1213-5704.

Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje, které na našich stránkách zadáte, budou použity pouze pro potřebu PALADIX foto-on-line, zejména pro případný kontakt s Vámi. V žádném případě nebudou použity k jiným účelům ani poskytnuty třetím stranám. Pokud se zaregistrujete, zadáváte údaje pouze jednou (při registraci) a do formulářů se přenášejí automaticky.

Při registraci je nutné vyplnit pouze základní údaje:

  • jméno a příjmení
  • e-mailovou adresu

Provozovatel

Kontaktovat nás můžete přímo pomocí e-mailu info@paladix.cz. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace