motiv


hledej v článcíchnejdiskutovanější

Přehled článků ze sekce: Pohledy odjinud

V této sekci zveřejňujeme odkazy na zajímavé polemiky, testy, názory, zkrátka články na jiných webech, které doporučujeme vaší pozornosti.

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 3 | Zobrazeno: 1 - 3

Kam kráčíš, Canone?

Za poslední týden jsem měl dva zážitky. Pro mě jsou natolik zajímavé, že se o ně s vámi chci podělit a znát váš názor.

Publikoval: 27.1.2013 Pavel Pola | komentářů: 76 - poslední: 11.10.2013, 22:51

Nikon spustil vlastní blog

Firma Nikon spustila vlastní blog v češtině - najdete ho na stránkách nikonblog.cz. Je to určitě záslužná činnost, která v dnešní době dělá čest všem, kteří neusnuli na vavřínech v minulém století, ale jdou s dobou. Kéž by se podobnou cestou vydaly i další firmy, ostatně je to jeden z PR nástrojů a velmi dobrý způsob, jak přímo komunikovat s vlastními zákazníky. Osobně to tedy hodnotím velmi kladně.

Publikoval: 26.4.2012 Pavel Pola | 0 komentářů - přidat komentář

Canon EOS 5D Mark III - konec výmluv

Petr je dlouholetým zkušeným uživatelem techniky Canon, zejména modelů EOS 5D Mark II a EOS 7D. Jeho pohled na novinku Canonu nazvaný Canon EOS 5D Mark III - konec výmluv určitě stojí za přečtení. Mě osobně pouze nepříjemně překvapila avizovaná cena - pokud se skutečně bude pohybovat kolem 80 tis. Kč, tak pro mě osobně není důvod k přechodu z Mark II na Mark III.

Publikoval: 6.3.2012 Pavel Pola | komentářů: 13 - poslední: 6.7.2012, 12:20


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace