motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 10. 3. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky | Olympus | vloženo: 3.3.2021, 18:33 | odkaz

Bleskový spirálový kabel Olympus TTL Auto Cord T 0.6 m

Prodám orig. bleskový spirálový kabel Olympus TTL Auto Cord T 0.6 m.
Vynikající stav. Spirálové provedení zabraňuje plandání kabelu, současně však dovoluje i vychýlení blesku až o 60 cm. Posuvný háček k ukotvení na kameře chrání konektor před vylomením.
Spec. aretující konektory na obou koncích umožňují propojení speciální konektorové objímky na kameře Olympus OM se stejnou na TTL blesku (Olympus T20, T32, T45) nebo Olympus Power Bounce Gripu, případně propojení blesků mezi sebou. S použitím trojkonektorových spojek je možná plná synchronizace až 9-ti OM TTL blesků při celkové délce kabelů až 30 m.
Konektory, další kabely, Power Bounce Grip 2, blesk T32 s příslušenstvím, objektivy, matnice a další fotovýbava Olympus v samostatných inzercích.
Možnost zaslání poštou.

Cena: 340,-

Link: klikněte zde pro více informací

Bleskový spirálový kabel Olympus TTL Auto Cord T 0.6 m 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace