motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Filtry, předsádky | Canon | vloženo: 14.4.2021, 19:23 | odkaz

Meike MK-C-UP/Voking VK-C-ET3 automatický reverzní adaptér/mezikroužek 35 mm pro Canon EOS

Meike MK-C-UP/Voking VK-C-ET3 automatický reverzní adaptér otevírá nový svět makrofotografie všem uživatelům fotoaparátů Canon EOS. Na adaptér lze upevnit jakýkoli objektiv s bajonetem Canon EF/EF-S, který je na předení straně opatřen závitem pro filtr o průměru 58 mm, 67 mm, 72 mm či 77 mm (redukční kroužky pro průměr objektivu 58 mm, 67 mm, 72 mm a 77 mm jsou součástí dodávky). Pomocí adaptéru se objektiv nasadí na fotoaparát v reverzní (opačné) poloze. Adaptér přenáší veškeré informace mezi objektivem a tělem fotoaparátu. Například při použití objektivu s proměnlivou ohniskovou vzdáleností 28-105 mm v reverzní poloze umožňuje pořízení fotografií s měřítkem snímání 1:7 (při ohniskové vzdálenosti 105 mm) až 2,8:1 (při ohniskové vzdálenosti 28 mm). Takového rozsahu nelze dosáhnout žádným klasickým makroobjektivem!

Oba díly adaptéru můžete také sešroubovat do jednoho, a získat tak automatický mezikroužek 35 mm. Mezikroužek (makrokroužek) se vkládá mezi tělo fotoaparátu a objektiv. Oddálením objektivu od snímače se dosáhne dramatického posunu jeho zaostřovacího rozsahu. Nelze tak zaostřit na nekonečno, zato je možné snímat z mnohem kratší vzdálenosti. Důsledkem změny zaostřovacího rozsahu vzroste měřítko snímání (zvětšení) objektivu. U běžných objektivů je tak možné dosáhnout měřítka až 1:1 (zvětšení 1×), u pravých makroobjektivů i více než 2:1 (zvětšení více než 2×).

Funkce:
● vkládá se mezi objektiv a tělo fotoaparáturn
● zachovává všechny automatické funkce (přenos clony, AF, AE)
● kvalitní celokovové provedení zaručuje stabilní a bezpečné upevnění objektivu a zajišťuje dlouhou životnost adaptéru

Obsah balení:
● 1× reverzní adaptér Voking VK-C-ET3
● 4× redukční kroužek pro průměr objektivu 58 mm, 67 mm, 72 mm a 77 mm

Pro objednávky a další informace klikněte zde.

Cena: 2990,-

Link: klikněte zde pro více informací

Meike MK-C-UP/Voking VK-C-ET3 automatický reverzní adaptér/mezikroužek 35 mm pro Canon EOS 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace