motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Blesky | Canon | vloženo: 23.10.2018, 20:32 | odkaz

NOVÝ Phottix Pop Diffuser 30 softbox pro systémové blesky

Phottix Pop Diffuser 30 softbox pro systémové blesky má průměr předního členu 30 cm a jeho plocha tedy tvoří 707 cm2. Běžná plocha zábleskové hlavy přitom činí jen asi 18 cm2, tzn. že softbox zvětší plochu emitoru světla téměř 40×. Výsledkem jsou daleko lepší měkké a pozvolné stíny a světlo se rozptýlí rovnoměrně v celém prostoru focené scény. Na vnitřní zadní a obvodové části je opatřen odraznou (chromovou) plochou, která koncentruje světlo z blesku dopředu. Tím výrazně zvyšuje světelný výkon při zachování difuzních vlastností. Zároveň u portrétů oživuje výraz vytvořením odrazného efektu v očích fotografované osoby (záblesková hlava musí směřovat vzhůru, chromovou plochou směrem k fotografovanému objektu, jinak nebude odrazný efekt účinný).

Phottix Pop 30 Flash Diffuser Softbox jednoduše nasadíte na hlavu blesku, elastická manžeta se přizpůsobí prakticky každému blesku. Po použití jej snadno složíte do přepravního pouzdra o průměru 13 × 3,5 cm (součást dodávky) a hravě odnesete i v kapse u kalhot.

Obsah balení:
● 1× Phottix Pop 30 Flash Diffuser Softbox
● 3× boční výstuha
● 1× přepravní pouzdro

Pro objednávky a další informace klikněte zde.

Cena: 1290,-

Link: klikněte zde pro více informací

NOVÝ Phottix Pop Diffuser 30 softbox pro systémové blesky 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace