motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Brašny, pouzdra |  ostatní | vloženo: 15.5.2021, 19:45 | odkaz

Nový trekový fotobatoh 85l

Nabízím k prodeji naprosto nový, nevybalení trekový fotobatoh Naneu K5 v2. Vhodný pro ty, co shání fotobatoh na několikadenní túru.
Celý batoh je vyztužen hliníkovou výztuhou, komplet fotovýbava je umístěna ve vyndavacím modulu, který lze snadno vyjmout a vzít si jej s sebou na výlet, zatímco zbytek batohu zůstane ve stanu či chatce. Modul pojme DSLR s nasazeným objektivem do 9", 3-4 náhradní skla, 1-2 blesky a příslušenství. Navíc je celý chráněn pláštěnkou, která ochrání fotoaparát před nepřízní počasí. Samozřejmostí je postranní, přední a vnitřní síťovaná kapsa. Na přední části uchycení na stativ.
V případě zájmu pošlu parametry. Určitě lze vyzkoušet a prohlédnout v Praze nebo okolí Řevnic.
PC: 8499,-

Cena: 5990,-

Link: klikněte zde pro více informací

Nový trekový fotobatoh 85l 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace