motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 7. 6. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Příslušenství | Olympus | vloženo: 19.2.2021, 23:21 | odkaz

Olympus Motor Drive 1 + M.15V Ni-Cd Control Pack 1 + M.15V Ni-Cd Charger 1

Prodám ultrarychlý motorový převíječ filmu Olympus Motor Drive 1 s velkoplošnou tlačítkovou spouští a s rychlostí převíjení až 5 snímků za sekundu. S normálními stopami požívání, ale technicky zcela funkční a v pořádku.
Spolu s ním prodávám originální kompaktní akumulátor Olympus M.15V Ni-Cd Control Pack 1, který má zespodu přepínač Single/Sequence/Off pro přepínání mezi jednotlivými a sériovými snímky, resp. vypnutím. Kontrolka nabití a kombinovaný konektor pro napájení motoru / nabíjení. Stále ještě funkční, ale při častějším nebo delším používání by bylo vhodné nechat vyměnit Ni-Cd články uvnitř za nové.
K tomu prodávám originální nabíječku Olympus M.15V Ni-Cd Charger 1. Ve velmi zachovalém a zcela funkčním stavu, s možností přepínaní pro sítě 100V / 115V / 220V / 240V.
Dnes již poměrně vzácný set.
OM 250 filmový magazín v paralelní inzerci.
Možnost zaslání na dobírku.

Cena: 2950,-

Olympus Motor Drive 1 + M.15V Ni-Cd Control Pack 1 + M.15V Ni-Cd Charger 1 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace