motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

PRODÁM | Filtry, předsádky |  ostatní | vloženo: 30.10.2017, 13:20 | odkaz

Filtry Lee BigStopper, ND přechody + držáky

Prodám sadu filtrů a držáků od Lee filters:
Filtr silný ND Lee BigStopper -10EV (100x100mm), .9ND hard a soft (100x150mm). Filtry nepoškrábané, ale verze s hard přechodem má ulomený roh-v praxi to nijak nevadilo, bylo to mimo záběr. Dále v sadě 2 držáky na 100mm filtry, jeden na 2filtry a druhý na 3filtry, redukce (standard) na závity 2x 77mm a 1x 67mm a sada originálních pouzder (na samotné filtry zvlášť, na držáky a pouzdro na 3set filtrů), vše za 11500,-.

Možno prodat zvlášť jen malou sadu bez bigstoppera = tedy oba .9ND filtry hard/soft + držák + redukce na závity + pouzdra = 6500,-.

Ideálně osobní setkání a řádné vyzkoušení v Praze dle předchozí domluvy, dobírka je ale také možná. V případě rychlého jednání, možná lehká sleva (500,-).

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Filtry Lee BigStopper, ND přechody + držáky 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace