Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Canon 7D mark I

Dobrý den,

Prodám Canon EOS 7D s gripem Canon BG-E7.

Tělo i grip jsou ve výborném stavu. Foťák nemá žádné oděrky a není nikde ošoupaný. Jen trochu zaprášený z brašny. Ani na jednom displeji není žádný škrábanec, nalepena ochranná folie. Všechna tlačítka a joystick fungují hladce a bez problémů. Všechny konektory jsou funkční a bez nečistot. Stejně na tom je i grip.

Oboje jsem kupoval jako nové, ale poslední 3 roky už mi tento set pouze leží v brašně bez využití jako záloha. Chystám se na přechod na R, proto prodávám. Závěrka má nacvakáno 160 000. Fotoaparát zvládne bez problému 500 000 snímků. Video s ním nebylo nikdy točeno. Od začátku o něj bylo důsledně pečováno.

Je to bytelný pracant. Vzhledem k rychlému snímači je ideální na focení sportu nebo jakékoliv reportáže. Díky přiloženému gripu se s ním pohodlně fotí i na výšku a obecně se při focení perfektně drží v ruce.

K tělu i gripu mám kompletní originální příslušenství - tzn. baterie, nabíječka, popruh, veškeré kabely, manuály a krabice. Samozřejmě dodám také dvířka slotu na baterku pro případ, že by budoucí majitel nechtěl grip používat.

16GB 2x4GB 2GB Compact Flash paměťové karty, dálková spoušť, náhradní baterie v cenně.

Canon EOS 7D je výkonná polo-profi digitální zrcadlovka, která nabízí 18MPix CMOS snímač (aps-c), sekvenční snímání 8 snímků za sekundu, rozsah ISO až 12800, 19 bodový autofokus, 100% pokrytí hledáčku, možnost natáčet Full HD video, 7.5cm LCD displej, tělo z hořčíkové slitiny a mnohé další velmi zajímavé vlastnosti.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.