Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Canon EF 70-200mm f/4L USM + stativová patka + UV filtr B+W

Prodám tento nestabilizovaný tele objektiv Canon EF 70-200mm f/4L USM ve stavu nového. K objektivu je stativová patka(objímka), sluneční clona, kožený pytlík a originální krabice. Používán byl vždy jen s UV filtrem od firmy B+W, který je také součástí prodeje a zdarma přidám ještě FLD Filtr. Objektiv lze bez problémů použít i na bezzrcadlovce s redukcí na EF objektivy.

Je to vysoce výkonný teleobjektivní transfokátor ze série L kombinuje malou hmotnost a kompaktnost s maximální clonou f/4. Vnitřní ostření dopředu (Inner focus) a USM kroužek umožňují rychlý a tichý autofokus. Otáčivý polarizační filtr může být připevněn a bez problému používán, neboť se frontální člen objektivu během ostření neotáčí.

Upřednostňuji osobní předání v Uhl.Janovicích. Jsem ochotný po předchozí dohodě dovézt do Kolína, Kut.Hory, Čáslavy, Prahy a okolí. Pošlu poštou nebo přes Zásilkovnu ( !!Pouze po České Republice!! ), po zaplacení celé čásky předem na můj účet. Při opravdu vážném zájmu mohu zaslat i fotky pořízené tímto objektivem. Možnost osobně vyzkoušet.

10 999 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.