NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Leica M-P (Typ 240)

Prodám svojí Leicu M-P (Typ 240) s nádhernou patinou a lá Correspondent edice M-P Lennyho Kravitze. Tahle Leica mi dělala několik let výbornou službu všude po světě, pomohla k mezinárodním oceněním, ale přišel čas ji nechat jít dál, protože pro můj styl focení potřebuji rychlejší buffer a přecházím tak na M10.

Stav těla je vidět z fotek, hrany mají hezkou patinu a pár vroubků k tomu. Po technické stránce je fungování téměř stoprocentní, jednu jedinou chybku, se kterou jsem se setkal, musím zmínit, jednou za čas, odhadem tak jednou za pár set fotek, snímač nakreslí vodorovnou světlejší čáru o tlouštce 1 px, pro ukázku o co se jedná jsem jednu takovou fotku přiložil do složky na drivu (osoby jsou rozostřené v postprodukci). V mojí práci mě to nijak nelimituje, takže jsem to ani neřešil, ale je fér to zmínit.

Jako k ní dávám kožené pouzdro Artisan&Artist, kožený popruh Luigi a červený shutter button, vše k ní přiložím spolu s nabíječkou.

Více fotek najdete na odkaze a v případě jakýchkoliv dotazů dejte vědět. Při rychlém jednání se můžeme domluvit na slevě. Preferuji osobní předání v Praze.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.