Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Objektiv Albinar 500 mm f/8.0 Mirror Lens + Konverter 2x

Nabízím na AUKRO, viz:
https://aukro.cz/objektiv-albinar-500-mm-f-8-0-mirror-lens-konverter-2x-7012119808

Popis:

Pevný zrcadlový super teleobjektiv Albinar, ohnisková vzdálenost 500 mm, s konstatní světelností f/8.0, japonské výroby.

Objektiv je vhodný pro full frame formát (kinofilmový formát) a samozřejmě i pro APS-C a Mirco 4/3, a nasadíte jej na tělo prakticky jakékoli značky.

K objektivu zdarma přidám telekonvertor 2x, který prodlouží ohniskovou vzdálenost na dvojnásobek, tedy na 1000 mm.

Dále zdarma přidám adaptér pro Canon EF.

Tento pevný zdcadlový objektiv Vám sice neumožní měnit světelnost, ani Vám neumožní automatické ostření, ale je nesmírně kompaktní, lehounký, skladný (vejde se i do větší kapsy), a stojí pouhý zlomek ceny standardních teleobjektivů srovnatelné ohniskové vzdálenosti !!!

Široký ostřící kroužek má navíc krásně hladký a dlouhý chod, otáčí se přibližně o 260°, takže umožňuje velmi citlivé a přesné ostření i při této extrémně dlouhé ohniskové vzdálenosti.

Mezi žánry, kde jej skvěle uplatníte patří například krajina, zvířata (a wildlife obecně), ale také například astrofotografie.

Objektiv Albinar využívá pro připojení k fotoaparátu standardní T-mount (rozteč 0,75 mm, závit 42 mm), neboli T2 - M42, umožňující připojení objektivu k fotoaparátům mnoha značek, například Canon, Sony, Nikon, Olympus nebo Panasonic – pomocí běžně dostupných bajonetových adaptérů.

Specifikace:

Ohnisková vzdálenost: 500 mm
Světelnost: F 8.0, pevná
Montáž na fotoaparát: T-mount, T2-M42
Ostření: manuální/MF
Délka 120 mm, průměr objektivu 85 mm
Velikost filtru: 77 mm
Hmotnost: 690 g

Stav:

Minimální známky používání, nepoškozený, plně funkční, čistý bez prachu, jsou zde pouze drobné oděrky na pouzdře objektivu, viz foto.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.