Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Saramonic BlinkMe B2 Bezdrátový mikrofonní systém TX+TX+RX

Balení:
Kompletní balení
Stav:
Vzhled: Nové - Výprodej
Mechanika: Nové

BlinkMe využívá bezdrátovou technologii přenosu 2.4 GHz, která zajišťuje spolehlivý a stabilní tok zvuku i v prostředí s vysokou úrovní rádiové aktivity. Vysílač se velmi snadno používá a svým designem připomíná chytré hodinky. Obrazovku vysílače lze plně nakonfigurovat podle přání uživatele a v případě potřeby lze snadno přidat vlastní obrázek, například logo společnosti. Je vybaven 6mm všesměrovým mikrofonem, který poskytuje mimořádně čistý zvuk. Systém je vybaven flexibilními monofonními i stereofonními funkcemi, které uživatelům umožňují pořizovat nahrávky prostřednictvím každého kanálu zvlášť nebo oba kanály kombinovat pro větší flexibilitu při postprodukci.

.

Díky vestavěné funkci nahrávání a sekundární bezpečnostní zvukové stopě, která nahrává jako záloha, se nemusíte obávat, že byste o nějaký materiál přišli. Systém dokáže uložit až 15 hodin zvuku se vzorkovací frekvencí 48 kHz/24 bitů a bezpečnostní stopa nahrává při hlasitosti -6 dB, čímž zajišťuje zachování vysoce kvalitního zvuku v případě neočekávaných technických potíží, jako je zkreslení nebo clipping. Systém také nabízí redukci šumu jedním kliknutím a monitorování v reálném čase a při přehrávání.

.

Přijímač slouží také jako nabíjecí dokovací stanice, takže je snadné udržovat systém napájený i na cestách. Mikrofonní systém vyniká mimořádně dlouhou výdrží baterie, která umožňuje uživatelům využívat až 9 hodin výdrže vysílačů a 24 hodin výdrže přijímače. Konektor USB-C a 3.5mm TRRS jack umožňují současný výstup na dva terminály, což je ideální pro živé vysílání. Inovativní magnetické upevnění umožňuje bezproblémovou výměnu příslušenství a nabízí různé způsoby použití, což z něj činí neuvěřitelně všestranný a uživatelsky přívětivý systém.

.

Klíčové specifikace

Dosah 100 m
Přehledný a snadno ovladatelný displej, který je viditelný ze všech úhlů pohledu
Snadné použití
Flexibilní monofonní i stereofonní funkce
Vhodné pro počítače, mobilní zařízení a fotoaparáty
Vestavěná funkce nahrávání a bezpečnostní stopa pro zálohování
Oba vysílače mají 8Gb paměť, která umožňuje 22 hodin záznamu při 48kHz/16bit nebo 15 hodin při 48kHz/24bit.

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.