motivhledej v článcích

PF 2016

31.12.2015 - Pavel Pola - Úvodníky
O úsilí...

Začnu krátkým příběhem: vyrazili jsme si jednou o víkendu na výlet přívozem na Berounce. Při polední přestávce jsme čirou náhodou objevili v chatové osadě na jedné chatě pověšené brusle a hokejku. U toho byl tento text:

V těchto bruslích zde na zamrzlé Berounce trénoval v zimě 1977 tatínek Jágr svého malého Jardu. Pan Jágr stále opakoval: "Jardo, pořádně makej, všude kolem trénují kluci, kteří chtějí být lepší než Ty!!!"

Nevím sice, jestli to je pravda nebo sranda pro pobavení kolemjdoucích, ale mě osobně to rezonuje s mým letošním vzkazem - pokud chcete v něčem opravdu uspět, je potřeba do toho dát všechno.

Přeji všem kromě úsilí i pevné zdraví, spoustu lásky a radosti v tom, co děláte...

PF 2016

P.S. Fotka vznikla během dne otevřených dveří ve strojírenském závodě ČZ Strakonice - dřívější zbrojovka a továrna na motorky se dneska věnuje výrobě řetězů a odlitků do motorů. Během prohlídky jsme na několika místech našli speciální "odpadní" kontejnery na nepovedené kusy - prostě aby se člověk vypracoval k dokonalosti, tak musí vědomě zahodit docela dost "zmetků". Bez chyb holt není nikdo a nic.

Pavel Pola
http://www.pavelpola.cz
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

aktuální akce

aktuální články

bazar nabízí

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace