Zoner FOTOden – akce pro každého, kdo rád fotí!

V pátek 10. 5. 2013 pořádá ve Svitavách Zoner Press ve spolupráci s Českým svazem fotografů a společností Nikon s.r.o., jako hlavními partnery, již třetí z řady akcí Zoner FOTOden pro fotografy pod názvem Dobrý fotograf může být každý.

FOTOden se koná při příležitosti vyhlášení výsledků již 33. Národní soutěže a výstavy amatérské fotografie 2013, které proběhne ve Svitavách v sobotu 11. 5. 2013. Národní soutěž z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádají Svaz českých fotografů a Středisko kulturních služeb města Svitavy, za spolupráce Městského muzea a galerie ve Svitavách, NIPOS-ARTAMY, Střediska amatérské kultury Impuls Hradec Králové a Společnosti přátel fotografie.

Zájemci budou moci navštívit přednášky a workshopy pod vedením zkušených lektorů zaměřené na portréty, fotografování dětí, tvorbu vlastních fotografických alb (scrapbooků), použití programu Zoner Photo Studio pro práci s fotografiemi, jejich úpravu a tisk.

Pro příznivce klasické fotografie jsou připraveny přednášky a ukázky práce v černé komoře klasickou technikou. Součástí Zoner FOTOdne budou mít účastníci jedinečnou příležitost zúčastnit se fotografické dílny, ve které mohou využít příležitosti poprvé v ČR vstoupit do rozsáhlého projektu Technologie do škol, který předvádí v praxi profesionální novinky společnosti Elinchrom pro amatérské fotografy.

Více informací o akci najdete na webových stránkách.

Napsat komentář