Dobry den
Asi po mesici foceni na 350d,se mi stalo 2x v prubehu 3 dnu,ze uplne prestal reagovat na jakekoliv stisknuti tlacitek.Ani ON-OFF nepomohlo.Az jsem vytahl baterku a vsadil ji naspet asi po stvrte,tak naskocil.Mam se obavat uplneho zniceni fotoaparatu,nebo se to obcas stava?Zaznamenali jste uz nejaky problem s 350d?Nestacilo prepalit software?
Canon 350D
libaix
Odpověď redakce
Já nějak nevím, jestli svůj dotaz míníte vážně. Samozřejmě to není normální chování fotoaparátu, s tím by se těžko někdo smířil.
Ohledně software, starší verze měla problémy s nastavením šetřícího režimu (vypnutí fotoaparátu s probuzením namáčknutím spouště), pokud byl nastaven delší čas než 2 minuty. Takže nastavte případně kratší čas a pokud problém zmizí, může být zde a upgrade pomůže.
Osobně bych to ale spíš viděl na záruční servis.
Jan Hlinák