Manuál ke Canon EOS 300

Sasa

Dobrý den,
sháním manuál k fotoaparátu Canon EOS 300 v češtině. Či někdo nevíte o stránkách, na kterých bych případně mohla manuál sehnat… Zkoušela už jsem prohlédnout skoro vše, ale bohužel v češtině není k sehnání.
Děkuji Saša

3 komentáře u „Manuál ke Canon EOS 300“

 1. Odpověď redakce

  Nejvíce českých manuálů lze stáhnout zde:
  http://www.fotohans.net/catalogue.php?doit=links&zidlc=66
  – ovšem manuál k EOS 300 tam není (třeba se v budoucnu objeví). S českými návody je vůbec potíž, takže pravděpodovně nikde ne internetu opravdu není.
  Můžete zkusit kontaktovat české zastoupení firmy Canon (tam to ale nebude zadarmo), nebo se podívat po bazarech – mívají buď originály, nebo fotokopie. Rovněž zkuste dát inzerát do našeho bazaru, je to poměrně rozšířený přístroj – třeba se někdo ozve.

  Milan Sýkora

  Odpovědět
 2. objektiv

  Dobrý večer,
  rád bych si pořídil nějaký objektiv EF od Canonu, chtěl bych ho ale použít na analogovou zrcadlovku také Canon 3000N a nevím, jak se bude chovat. Jaké je obecně použití objektivů stejné značky jako foťák na analog? Budou fungovat všechny funkce, např. USM?

  Odpovědět
  • objektiv

   Objektivy EF by měly fungovat naprosto bez problémů, ostatně primárně jsou určeny právě pro filmová těla. Na filmových tělech nelze použít objektivy EF-S, protože mají malý obrazový kruh. USM a další funkce by měly fungovat, se stabilizátorem si u 3000N jistý nejsem, ale nějaký zásadní zádrhel tam takto teoreticky nevidím.
   MS#

   Odpovědět

Napsat komentář