Problem Fed 2

Kryštof

Dobrý den,
odvážil jsem se použít poprvé dědův Fed 2 ale po vyvolání filmu a fotek se ukázalo že po převinutí některých fotek, film zůstal ještě na kousku předešlého snímku a tím pádem jsou ty dvě fotky část přes sebe.
Chtěl bych se Vás zeptat jestli je to vina starého fot´áku a nedá se s tím nic dělat nebo jestli je to moje vina že jsem převinoval málo nebo špatně. Doufám že s tim fot´ákem neni konec, moc se mi líbí…Děkuji předem.

1 komentář u „Problem Fed 2“

  1. Odpověď redakce

    Důvodů může být několik:
    – nedostatečné převíjení; je třeba film převinout až do dorazu
    – špatně založený film; před prvním snímkem je třeba správně založený film trochu utáhnout kličkou zpětného převíjení, aby byl natažený (ale ne moc, aby se nepřetrhl nebo nepoškrábal)
    – závada převíjecího mechanismu vyžadující opravu (nebo jiné tělo FED, jehož cena se pohybuje v řádu stovek, tedy až na různé rarity, ale o nich tady nemluvíme)

    MS#

    Odpovědět

Napsat komentář