Sigma APO Macro 180mm F3.5 EX DG IF HSM pro kanon?

David Kubíček

Dobrý den, po dlouhých hodínách vybírání jsem si vybral objektiv, který bych si rád koupil. Jedná se o Sigma APO Macro 180mm F3.5 EX DG IF HSM.

Otázka zní: existuje s bajonetem pro kanon?

Na tuto jednoduchou odpověď se mi nepodařilo získat po dlouhém hledání odpověď. Nedaří se mi ho nikde s tímto bajonetem najít, aby byl přímo k objednání, na druhou stranu se o něm několik stránek zminuje.

Nebo je možné, že se už přestal vyrábět? netušíte prosím, jak to je? A at uz je to jakkoliv, kde by se dal s tímto bajonetem objednat? V žádném internetovém obchodu jsem nenašel momentální nabídku tohoto objektivu. Předem děkuji za odpověď

David Kubíček

1 komentář u „Sigma APO Macro 180mm F3.5 EX DG IF HSM pro kanon?“

 1. Odpověď redakce

  Dobrý den,

  poctivě jsem prošel stránky výrobce (http://www.sigmaphoto.com) a nalezl jsem tam něco, co Vás asi příliš nepotěší. Konkrétně na stránce http://www.sigmaphoto.com/discontinued-lens-chart je tento objektiv zařazen mezi ty, které již nejsou ve výrobním programu.

  Jak to tak vypadá, tak Vám tedy nezbývá, než strávit buď několik dalších hodin vybíráním vhodné náhrady, případně pouvažovat o nákupu objektivu z druhé ruky v některém z bazarů.

  Lituji, že jsem Vám nemohl přinést lepší zprávy, ale i tak přeji hezký den a dobré světlo.

  Pavel Kutina

  Odpovědět

Napsat komentář