Odhad ceny

Petr

Dobrý den chci prodat mému kamarádovi Zrcadlovku Nikon D200 , 2x 2gb, 1x 4gb CF karta, s objektivem Sigma 18-50mm f/2.8 ex dc, blesk Nikon SB-900 + brašna.Ale nevyznám se moc v cenách, je to pozůstalost, tak bych chtěl vědět prodejní cenu tohoto kompletu.
Fotoaparát je jako nový, ale nevím kolik expozic bylo uděláno.
Předem mnohokrát děkuji za Vaši radu.Hezký den Petr

1 komentář u „Odhad ceny“

 1. Odpověď redakce

  Dobrý den,

  cena je vždycky závislá na tolika okolnostech, že se nedá určit a už vůbec ne po netu. Např. je potřeba zohlednit – stav, stáří, unikátnost, vztah s kupujícím, likviditu, slevu za komplet a další… Jestli je to kamarád, můžete mu to dát za symbolickou 1 Kč a bude to ještě větší kamarád… 🙂 A co je to nejdůležitější, je to vždycky o dohodě dvou stran, cena smluvní.

  Pokud si chcete udělat aspoň trochu obrázek, kolik co stojí, tak se podívejte na http://bazar.paladix.cz a najděte si, za kolik se tyto věci prodávají. Karty a brašny neřešte, to jsou haléřové položky a kamarádovi je dejte zadarmo. Zjistěte si tedy cenu za tělo, objektiv a blesk, dejte na to nějakou slevu za komplet a udělejte nějakou hezkou nabídku kamarádovi, kterou nebude moc odmítnout… 🙂

  S pozdravem

  Pavel Pola

  Odpovědět

Napsat komentář