Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Batohy a brašny Wandrd – Prvke, Sling, Tech Bag, Fanny, ..

Z důvodu přechodu na systém od Peak Design prodávám brašny, batohy, pouzdra a příslušenství od Wandrd. Vše je ve stavu jako nové, zakoupené prosinec-leden. Pouze Prvke 31 je zakoupený v květnu minulého roku, ale stav je také perfektní.

Celkem prodávám toto:
-Prvke 31 Aegean Blue Photo Bundle - batoh, popruhy (černé), bederní popruhy, Camera Cube. Poslední verze v3. Možno koupit s oranžovými Premium popruhy.
-Prvke Lite Sedona Orange - nepoužitý, se všemi vnitřními oddělovači. Možno koupit s černými vnějšími popruhy původem z Prvke 31.
-Rogue Sling 6l + pouzdro na laptop 14" černé
-D1 Fanny Pack Sedona Orange - cross-body brašna, možnost nosit jako ledvinku. Ideální na malé foťáky jako Fuji X100 atd.
-Premium Accessory Straps Sedona Orange - vylepšené vnější popruhy na příslušenství. Při použití na modrém Prvke 31 dělá oranžová hezký kontrast.
-3x Tech Bag Sedona Orange - sada tří velikostí oranžových organizérů na kabely, nabíječky atd. Možnost připevnění zvenku na batoh.
-6x Packing Cubes - stahovací organizéry na oblečení atd. 1x Large, 2x Medium a 2x Small.
-Toiletry Bag Medium - kosmetické pouzdro na hygienu

Jednotlivé ceny dle domluvy. Některé položky mám i v samostatných inzerátech.

Osobní předání možné Pardubice, Hradec Králové, Mladá Boleslav a nebo někde na trase. Samozřejmě možno poslat poštou nebo zásilkovnou.

Koukněte se na další inzeráty - obměňuji fotovýbavu.

4 000 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.