Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Blesk na fotoaparát foťák Canon Speedlite 270 EX jako nový

Prodám tento blesk na fotoaparáty Canon typ Speedlite 270 EX. Blesk jako nový, velice málo používán viz foto. Kupován v ČR distribuci, kompletní dokumentace, krabička a pouzdro. Fotoaparát již nemám, blesk jsem založil a zapomněl k fotoaparátu přidat, proto teď prodávám zvlášť. Možnost vyzkoušení se svým fotoaparátem, ale byl uložený v suchu a měl by být po všech stránkách v pořádku. Po vložení baterií se rozsvítí kontrolka, s fotoaparátem nebyl již cca 2 roky zkoušený a bal uložený, proto budu rád když si zájemce blesk rovnou vyzkoušení se svým přístrojem.

Popis: Kompaktní blesk vstupní úrovně Speedlite 270 EX, zdokonalený model navržený pro uživatele fotoaparátů EOS a PowerShot.Společnost Canon představuje nový blesk vstupní úrovně Speedlite 270EX, zdokonalený model navržený pro uživatele fotoaparátů EOS a PowerShot. Speedlite 270 EX, který nahradí populární blesk Speedlite 220EX, je určený pro fotografy, kteří nechtějí spoléhat jen na schopnosti vestavěného blesku fotoaparátu, a pro ty, kteří chtějí rozšířit svou výbavu k fotoaparátům řady EOS-1D nebo EOS 5D o malou zábleskovou jednotku, která se vejde do kapsy. Kompaktní Speedlite 270EX staví na úspěchu svého předchůdce a nabízí vyšší výkonnost, než je u této velikosti a třídy blesků obvyklé.Blesk Speedlite 270EX je vybaven řadou nových funkcí, které vestavěný blesk nenabízí a které překračují hranice možností základních zábleskových jednotek dostupných na trhu. Mezi tyto funkce patří nová hlava se zoomem, která zajišťuje efektivní rozložení světla záblesku. Výklopná hlava rovněž umožňuje odražení zábleskového světla o strop, a tedy pořízení snímků s lepším osvětlením, měkčími polotóny a větší hloubkou. Vylepšené elektronické vybavení blesku umožňuje téměř neslyšné nabíjení a obdobnou dobu nabíjení jako u předchozího modelu, přestože je tento blesk napájen pouze dvěma bateriemi AA.

Hlavní vlastnosti a funkce:
Výkonný blesk s maximálním směrným číslem 27m
Rychlé a tiché nabíjení
Ruční nastavení zábleskového výstupu (z nabídek fotoaparátu)
Ovládání blesku z menu fotoaparátů
Hlava se zoomem
Výklopná hlava umožňující odraz světla o strop
S jeho pomocí můžete rozšířit “světelné” pole působnosti u kompaktů řady Powershot (modely G9, G10, SX1 a SX10).
Hlavní předností je samozřejmě zejména kompaktní provedení (vejde se vám bez problémů do malé kapsy u fotobrašny), dále pak rychlé a tiché nabíjení.
Hlava disponuje difuzérem i zoomem a lze ji vyklápět v úhlu cca 90°.
Směrné číslo (GN) blesku je 27, jeho dosah je tedy (za předpokladu clony F2.8 a citlivosti ISO 100) cca 9,5 metru.
Jelikož blesk není vybaven žádným ovládáním, ruční nastavení záblesku provádíme přes menu fotoaparátu.
Napájení zajišťuje dvojice akumulátorů typu AA, které nám umožní pořídit řádově stovky záblesků (záleží zde samozřejmě na kapacitě použitých akumulátorů).

1 500 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.