Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Canon EF 16-35 mm f/4 L IS USM v záruce

Prodám širokoúhlý objektiv, se stabilizací a rychlým ostřením, Canon EF 16-35mm f/4 L IS USM. Objektiv je ve výborném a plně funkčním stavu. Chod ostření je plynulý a skla bez škrábanců, používaný vždy s UV filtrem(není součástí prodeje). Součástí objektivu jsou obě krytky, sluneční clona, původní krabice, kožený pytlík a samozřejmě faktura. Objektiv lze bez problémů s redukcí použít i na R systému, bez omezení na jeho funkčnosti a rychlosti ostření. V záruce do 5. měsíce 2025

Je to velmi všestranný objektiv. Vhodný je zejména pro pořizování širokoúhlých záběrů včetně krajin a architektury a pro fotografování ve stísněných prostorách. Canon EF 16-35mm f/4 L IS USM je vybaven optickou stabilizací obrazu a ultrazvukovým motorkem AF. Minimální zaostřovací vzdálenost je 28cm v celém rozsahu ohnisek.

Preferuji osobní předání v Uhl.Janovicích. Jsem ochotný po předchozí dohodě dovézt do Kolína, Kut.Hory, Čáslavy, Prahy a okolí. Pošlu poštou, nebo Zásilkovnou ( !!Pouze po České Republice!! ), po zaplacení celé čásky předem na účet. Při vážném zájmu mohu zaslat i fotky pořízené tímto objektivem.

17 999 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.