Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

Foto stan 60x60x60 cm, LED osvětlení, několik různých pozadí

Prodám fotostan Torbay (vybral jsem na Amazonu jako nejlepší poměr recenzí a ceny - https://www.amazon.de/dp/B07GNF8Y9N/ref=pe_27091401_487024491_TE_item), stál něco přes 2300 Kč, prodám za 1500 Kč. Recenze viz Amazon, 4.5 hvězdičky z 5.

Stan má velikost zhruba 60x60x60 cm, dvě dlouhá LED světla ovládané samostatně včetně intenzity. Možnost nastavit na focení zepředu či shora (otvory na zip, resp. suchý zip). Daleko lepší je focení zepředu, to je perfektní. Shora se mi moc nedařilo vyvarovat odlesků. Součástí prodeje je obal a tři pozadí. Na poslední fotce je příklad studiové fotografie ze stanu, jako předmět mi posloužil blesk.

Prodávám z důvodu toho, že stejně všechno fotím s velkým fotopozadím a záblesky, tedy stan nevyužiju. Byl jsem s ním spokojen, snad jen PVC pozadí je poměrně "těžké" a má občas tendenci se gravitací shrnovat, vyřešil jsem jednoduše lepící páskou.

Osobní předání v Plzni preferováno. Poslání možné poštou i kurýrní službou, ale musel bych napřed sbalit a nacpat do přepravního obalu :-D

1 500 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.