Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

LED osvětlení do fotokomory

Nabízím zakázkově vyráběné LED červené lišty do fotokomory.

K velké spokojenosti jsem je cca 3 roky používal ke zpracování ČB materiálů (Ilford, Foma, Forte, Afga, Oriental), nyní se stěhuji do jiného prostoru a nechávám si vyrábět podobné lišty jiného rozměru.

Bezpečné červené osvětlení je tvořené červenými LED diodami adekvátní vlnové délky a pojištěné červeným filrem pod difuzorem. Součástí každé lišty je stmívač a zdroj. Tyto komponenty jsem měl umístěné v podomítkových krabicích a vše rozsvěcoval jedním vypínačem. Způsob instalace lze samozřejmě jakkoliv upravit dle potřeby. Všechny lišty mají trojúhelníkový profil o rozměru 15 x 15 x 22 mm, určený k instalaci na zeď nad vany. Odkrytím difuzoru se lze dostat k vyvrtaným otvorům k uchycení na zeď. Lišta bez problémů vysvítí samotnou zeď i vanu a blízké okolí. Toto jsou rozměry, další detaily a prodejní cena při koupi jedné lišty včetně stmívače a zdroje, číslo lišty je pak vždy uvedené i na fotografiích:

1) Délka 60,5 cm. Pouze červené světlo. Cena: 1300 Kč

2) Délka 80,5 cm. Pouze červené světlo. Cena: 1700 Kč

3) Délka 140,5 cm. Pouze červené světlo Cena: 2500 Kč

4) Délka 125,5 cm. Červené a bílé světlo. Cena: 2300 Kč

(Přepínač na levé straně umožňující přepínat mezi červeným a bílým světlem (o bar. teplotě cca 5000 K). Toto světlo je určené k instalaci nad prací vanu, protože umožňuje kontrolu zvětšenin. Při rozvícení bílého světla je v liště trochu vidět nerovnoměrně usazený filtr před červenými LED diodami, což je dáno tím, že profil je velmi subtilní. Jedná se o záležitost kosmetickou a na funkčnost to nemá vliv. Lze vidět na fotografiích.)

Mohu poslat poštou nebo osobní vyzvednutí v Táboře.

Cena při koupi všeho najednou: 6500 Kč.

6 500 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.