Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Nanlite Forza 300B | Led světlo s nastavitelnou teplotou

Vzhled: ve stavu nového kusu

Obsah balení:
LED světlo Forza 300B
Řídící jednotka
Napájecí adaptér
Napájecí kabel (délka 3 metry)
Propojovací kabel (délka 2.5 metru)
Ochranný kryt COB
Reflektor
Ovladač
Dálkové ovládání
Přepravní pouzdro

áhnout nejvyššího světelného výkonu pro LED dvoubarevný bodový světelný zdroj.

Nové uživatelské rozhraní s klávesovými zkratkami

Forza 300B je vybavena nejnovějším operačním systémem osvětlení společnosti NanLite. Navíc je vybavena klávesovými zkratkami. Forza 300B je první LED světlo Nanlite, které nabízí duální možnosti „nejvyššího výstupu“ nebo „stálého výstupu“. Nové uživatelské rozhraní přidává funkce pro okamžitou změnu nastavení stmívání pomocí jednoho tlačítka a přepínání běžných barevných teplot na druhém tlačítku, což přináší nový zážitek z intelignentího ovládání.

12 zabudovaných předprogramovaných speciálních efektů

Forza 300B nabízí 12 zabudovaných předprogramovaných speciálních efektů včetně CCT Loop, INT Loop, Flash, Pulse, bouřka, záblesky z TV, blesk fotoaparátu od paparazzi, svíčka/oheň, vadná žárovka, ohňostroj, výbuch a záblesky při svařování. Vše navrženo tak, aby vylepšilo vaši práci a ušetřilo vám čas při vytváření složitých scénářů osvětlení.

Více možností ovládání

Forza 300B má integrované připojení v pásmu 2.4 GHz, díky čemuž je možné jej dálkově ovládat pomocí dodávaného dálkového ovládání WS-RC-C1. Kromě toho jej lze také ovládat pomocí Bluetooth a profesionálnějšího kabelového DMX/RDM ovládání, takže můžete ovládat LED světlo Forza 300B jakkoli chcete.

Ergonomický design držáku Yoke a volitelné příslušenství pro nekonečné možnosti tvarování světla

Model 300B má vylepšený 360° držák Yoke, bajonet Bowens a držák deštníku. Světlo je plně kompatibilní s řadou volitelného příslušenství od Nanlite včetně fresnelových čoček, softboxů a lantern softboxů, které uživatelům zajistí flexibilitu a svobodu zdokonalit a rozšířit kreativní možnosti LED světla Forza 300B podle všech vašich představ.

Duální napájení

Světlo Forza 300B je určeno jak k používání ve studiu, tak i v terénu. Světlo lze napájet buď pomocí dodávaného napájecího adaptéru nebo dvěma 14.4V V-Mount bateriemi (nejsou součástí balení).

Aktualizace firmwaru

Podporuje aktualizace firmwaru prostřednictvím svého USB portu, takže můžete vždy zajistit nejnovější

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.