NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.

NOBLEX 135U

Prodám panoramatický fotoaparát s rotační čočkou NOBLEX 135U na kinofilm. Fotoaparát vytváří panoramatické snímky 66x24 mm. Clona 4,5 až 16. Tento typ (135U) je typ s časy jak v rozsahu 1/30 až 1/500 s, tak s časy 1 s až 1/15 s, hodí se tak i pro expozice za horších světelných podmínek a s vysokou clonou, na rozdíl od jiných typů Noblexu (např. 135N, ProSport), které nemají delší časy než 1/30. Všechny expoziční časy pracují přesně. Má možnost vícenásobné expozice.

Má panoramatický hledáček s vodováhou, stativový závit a možnost připojení drátěné spouště. Objektiv Noblar s vynikající kresbou má ohnisko 29 mm, dokonce umožňuje drobný shift směrem vzhůru, lze na něj nasadit speciální filtry, z nichž jeden je součástí dodávky (viz foto). Zájemce má možnost si podle tohoto filtru u někoho na 3D tiskárně nechat vyrobit další nosiče a nechat je osadit v optice libovolnými filtry. Poháněn je 4 AAA bateriemi. Součástí dodávky je manuál, originální krabice, originální brašna a oranžový filtr (osaditelný případně jiným sklem).

Přístroj prošel tento měsíc (únor 2023) autorizovanou komplexní generálkou (v ceně 12 000,- PhotoHelp - J. Kocián), včetně osazení zcela nových hnacích kol, je tak ve 100% stavu a připraven pro vážnou práci. Příklad snímků, které produkuje - viz foto. Zájemcům mohu poslat video funkce všech expozičních časů.

Mohu předat osobně po předchozí dohodě (České Budějovice, Praha), případně zašlu po předchozí platbě na účet.

29 600 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

NOVINKA: Topování inzerátů. Proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.