Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Vlajkový blesk Nikon SB-910

Prodám vlajkovou loď externích Nikon blesků SB-910 - předlohu pro SB-5000, což je v podstatě stejný blesk, jen s aktualizovanými tlačítky.
Téměř nepoužitý. Když jsem ho cpal do kufru, podařilo se mi ho jen jemně drápnout na krytu displeje, když se člověk podívá proti světlu viz fotka (nemá vůbec žádný vliv na funkci). Oproti SB-900 citelný posun v konzistenci záblesků. SB-900 měla v TTL režimu problém s konzistencí, někdy přeblýskávala +2EV, někdy +0.5EV, tu a tam správně exponovala, zkrátka nebyla konzistentní, proto Nikon vydal "update" ve formě SB-910, kde toto adresovali a posunuli to tak na vrchol systémových blesků.
Aby se něco dělo, před pár lety vydali SB-5000, pro který byl SB-910 předlohou a který když si je člověk porovná ať už výkonem, nebo funkcemi, zjistí, že jde v podstatě o totožný blesk, jen s jinými tlačítky.
Vhodný jak pro zrcadlovky, tak i bezzrcadla. Naposledy použit na mém těle Nikon Z9.

První majitel, v super stavu. Důvod prodeje je jarní úklid věcí, pro které nemám už využití (pracuji se studiovými světly).
Kompletní balení (krabice, návod, pouzdro, stojánek, difuzor, barevné filtry). Cenu bych rád nechal tak jak je a k dispozici buď osobně v Praze na Chodově, nebo možno poslat Zásilkovnou při platbě předem

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Topování inzerátů - proč své inzeráty topovat a proč nakupovat od topujících inzerentů? Stručné shrnutí.