motiv

Novoroční FOTOcour 2017

22.12.2016 - Jakub Kencl - x-pozice

Rok se s rokem sešel a máme tady opět vánoční shon, který volně přejde v povalování se u pohádek a vyvrcholí silvestrovskými oslavami. Stejně jako každý rok Vám nabízíme lehké protažení těla a možnost naplnit staré dobré pořekadlo: "Jak na Nový rok, tak po celý rok" a zveme Vás na novoroční FOTOcour 2017

1. 1. 2017 se sejdeme ve 12:00 "pod vocasem" (kdo z mladších nezná, tak je to pod ocasem koně sochy sv. Václava na Václavském náměstí)


Novoroční 2017

Pevná trasa naší vycházky není stanovena, ale určitě najdeme hodně posilvestrovských motivů, krásy Vltavy a malebná zákoutí staré Prahy. Nebudou chybět ani zastávky na občerstvení a doplnění tekutin. Vyvrcholením bude, ostatně jako vždy, sledování tradičního ohňostroje.

Je úplně jedno, jestli jste již s námi někdy, někde byli, docházíte pravidelně na FOTOpiva, nebo jste úplní nováčci. Zváni jsou všichni příznivci fotografie,bez rozdílu věku či pohlaví.

Jakub Kencl
http://kencl.zonerama.com/
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

Možná by vás mohlo zajímat 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace