motivhledej v článcích

FOTOpivo - březen 2018 a třetí kolo FOTOpivníka

6.3.2018 - Jakub Kencl - x-pozice

Březnové FOTOpivo prověří vaši pružnost a rychlost. Všechno se sešlo tak nějak narychlo a třetí kolo FOTOpivníka bude již příští týden. U Haštalského dědka stále vládnou zedníci a jiní řemeslníci, takže opět využijeme pohostinnosti Hells Bells Pubu. Pečlivě si nastudujte cestu do nové restaurace. V březnu se sejdeme:

ve čtvrtek 15. 3. 2018 v 18:00 Hells Bells Beer Pub, Letohradská 50 - dolní patro lokálu


Stravovací návyky

Téma tohoto kola je jasné z pravidel naší soutěže o FOTOpivníka roku 2018 - Stravovací návyky. Minule jsme měli strach o návštěvnost kvůli změně lokality, ale nestalo se tak a doufáme, že hojná bude i březnová účast i přes rychlé vyhlášení termínu. Takže hurá do práce, není čas ztrácet čas a ukažte, jak jste dobří.

Pokud se nehodláte soutěže účastnit a téma vám zrovna nesedí, nevadí. Doneste jako vždy libovolné fotografie na ukázku a k diskuzi, nebo si přijďte jen tak popovídat. Těšíme se na vás a doufáme, že vás probíhající soutěž zaujme.

Jakub Kencl
http://kencl.zonerama.com/
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

bazar nabízí

Další zdroje

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace