motivhledej v článcích

FOTOpivo - srpen 2020 sedmé a osmé kolo FOTOpivníka 2020

13.8.2020 - Jakub Kencl - x-pozice

Prázdniny se nám blíží ke konci a je čas dohnat náš dluh, který máme u FOTOpivníka. Právě srpnovým dvoukolem doženeme časovou osu a září již pojedeme normálně. Věřím, že jste za prázdniny posbírali pořádnou porci záběrů a máte se čím pochlubit.

Hells Bells nepřežil karanténu, tak se zatím provizorně stěhujeme. Co bude dále uvidíme.

V srpnu se potkáme:

v úterý 25. 8. 2020 v 18:00 Restaurace NOLA na Pankráci


Fotopivník 07 2020

POZOR! POZOR! Jedeme dvě kola najednou. Tématem tohoto kola je dle pravidel naší soutěže o FOTOpivníka roku 2020 - 7 (sedm...) a 8 (osm...).

Nejedná se jen o fotku pro sedmé a osmé kolo soutěže. Pokud byste chtěli získat bonusové body navíc, měly by vaše fotografie zapadat i do celoroční série viz pravidla. Některé série se nám již pěkně vybarvují, tak se máme na co těšit.

A ještě jednou prosím pozor! Po FOTOpivu nezapomínejte posílat svoje fotky také k nám, do redakce na adresu: fotopivnik@paladix.cz.

Pokud se nehodláte soutěže účastnit a téma vám zrovna nesedí, nevadí. Doneste jako vždy libovolné fotografie na ukázku a k diskuzi, nebo si přijďte jen tak popovídat. Těšíme se na vás a doufáme, že vás probíhající soutěž zaujme.

Jakub Kencl
http://kencl.zonerama.com/
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

bazar nabízí

Další zdroje

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace