Červnové FOTOpivo 2022

FOTOpivník se začíná úspěšně rozjíždět, návštěvnost je velice solidní a do soutěže se zapojilo již 19 fotografů. Pořadí je zatím velice vyrovnané, tak nic nebrání dodatečně naskočit i do takto rozjetého klání.

V červnu se sejdeme

v úterý 21. 6. 2022 v 18:00 v Restauraci NOLA na Pankráci

I tentokráte máme místo vstupenek fotografie. Na téma červnového tématu proběhly obrovské dezinformační kampaně, zmatečná prohlášení a demagogické diskuze, že i sám náčelník málem vydal nesprávné rozhodnutí. Ale nakonec ho pozornější a bystřejší většina usměrnila a můžeme tak na červen vyhlásit téma EXEKUCE. Opět platí maximálně 3 kusy fotografií. Pokud někdo nemá nafoceno, nebo je nováček a stydí se, žádný problém – přijďte i tak. Rádi vás uvidíme a budeme doufat, že i přesvědčíme, že nosit fotky je dobré. Naše odborná porota totiž umí vždy povzbudit, pochválit, nalít nového optimismu do žil a podpořit tak v další práci.

Pokračujeme i v bodování do FOTOpivníka roku 2022. Pravidla jsou stejná jako v minulých ročnících. Kdo je nezná, nechť nahlédne do pravidel FOTOpivníka z roku 2019. Nehledejte v tom žádné záludnosti. Důležité jsou fotografie a pamatovat si, že pravdu má vždy náčelník.

Donesené fotografie na volné téma2 body
Donesené fotografie na zadané téma4 body
Vítěz jednotlivého kola6 bodů
Druhý v pořadí jednotlivého kola4 body
Třetí v pořadí jednotlivého kola3 body
Čtvrtý v pořadí jednotlivého kola2 body
Pátý v pořadí jednotlivého kola1 bod
Mimořádný příspěvek na FOTOpivo (kniha, technika, kalendář…)2 body

Napsat komentář