motiv

Pozvánka na Close Air III.

Close Air už se stává tradicí a jinak tomu nebude ani letos, proto dovolte, abych vás pozval na jeho třetí ročník.

Chalupa v Bratrouchově
Chalupa, kde se bude konat Close Air
Akce se bude, stejně jako v předchozích ročnících, konat na chalupě v západních Krkonoších v obci Bratrouchov, nedaleko Rokytnice nad Jizerou. Vzhledem k roční době se dá očekávat sněhová nadílka a okolí tedy může nabídnout program a zábavu nejen pěším a fotografům, ale i lyžařům. Pěšky nebo na běžkách lze od chalupy vyrazit na Dvoračky a dále na hřeben ke Kotli, prameni Labe, nebo až na Mísečky, sjezdaře jistě uspokojí vleky a sjezdovky v Rokytnici nad Jizerou nebo Harrachově.

Close Air III. - kudy přijedete A teď to nejdůležitější, datum konání bude od pátku 11.3.2005 do neděle 13.3.2005, pro zájemce s možností prodloužení. Přihlásit se můžete pomocí formuláře, po odeslání vám mailem přijde potvrzení s podrobnějšími informacemi. Do poznámky ve formuláři prosím napište téma a počet diapozitivů, které budete promítat. Cena za osobu na víkend bude 350,- Kč, v této ceně je páteční večeře, v sobotu snídaně a večeře, nedělní snídaně a po celý víkend něco k pití - pivo, víno, nealko, káva, čaj. A pozor, protože chalupa není nafukovací, počet účastníků bude omezen na 20, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve. Konečná uzávěrka přihlášek bude 7.3.2005.

Krajina u Bratrouchova
Podvečer v horní části Bratrouchova
Jako povinná vstupenka bude opět požadována série alespoň tří fotografií jednotného tématu, minimální rozměr fotografií je 15x21 cm. Doporučuji vstupenku nepodceňovat a fotografie nezapomenout, hříšníci a zapomětliví to nebudou mít lehké ;-).

A jaký bude program? V pátek příjezd a podle počtu diapozitivů buď volná zábava nebo první část promítání. V sobotu přes den bude dán prostor pro výlet nebo jiný volný program a večer začne hlavní část akce, kdy je na programu prohlídka vašich fotografií a hlavně promítání diapozitivů, které doufám přivezete v hojném počtu. V neděli bude opět možnost výletu nebo lyžování a večer odjezdy.

Lyžařská pohoda
Krkonoše, cesta z Rezku na Dvoračky
A co vzít ještě s sebou? Mimo fotografií a diapozitivů si vezměte pantofle, spacák a karimatku. Pro nejrychlejší je k dispozici několik matrací, ale ty budou obsazovány podle toho, v jakém pořadí přijedete, případně podle zásluh - kdo přiveze plátno a projektor nebo čerstvé křupavé rohlíky :-). Teplá voda na chalupě teče a mrznout také nebudete, není tedy potřeba spacák do extrémních podmínek. Ostatní vybavení dle vlastního uvážení.

Jan Seifert
http://www.fotkyzcest.net
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný
Diskuse k článku
Jakub24.2.2005, 08:29odpověď
harnod24.2.2005, 13:06odpověď
 :(
chose24.2.2005, 08:44odpověď
JirkaV24.2.2005, 09:23odpověď
ZdenekT25.2.2005, 12:36odpověď
Tobík6.3.2005, 19:08odpověď

přidat příspěvekpříspěvky e-mailemzobrazit vše stromovězobrazit vše podle data

Možná by vás mohlo zajímat


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace