motivhledej v článcích

Pozvánka na první FOTOpivo roku 2010

4.1.2010 - bitovod - x-pozice
Celkem nedávno se stalo několik událostí, které pravděpodobně neunikly Vaší pozornosti - někdo oslavil Vánoce, jiný Chanuku, nekdo další třeba Новый год. Pochlubte se, co přinesl závěr roku právě vám!
Vánoce 2009

Konec roku se tedy tradičně nese ve znamení nejrůznějších oslav a pro fotografy to bývají okamžiky, kdy zažívají "žně", ať už se je jejich doménou streetphoto (předvánoční nákupy nebo posilvestrovské střízlivění), zátiší (vždyť kdo by nedělal PF pro své blízké nebo obchodní partnery), nebo třeba vytvářejí "jen" fotografie do rodinného alba.

Přijďte se i vy pochlubit, co vám toto období přineslo, ať už se jedná o vaše fotografie, nebo třeba zajímavé fotografické dárky, které jste nalezli pod stromečkem.

První FOTOpivo v novém roce se bude konat ve středu 13. ledna 2010 v restauraci Na kovárně, nekuřácký salonek máme jako již tradičně zarezervovaný od 18:00.

bitovod
http://foto.prelude.cz/
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

bazar nabízí

Další zdroje

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace