Tipovací soutěž NIKON KALENDÁŘ 2016

Fotosoutěž NIKON KALENDÁŘ 2016 se od 1. 9. 2015 dostává do další etapy, a tou je tipovací soutěž v galerii přihlášených fotografií na téma „Představivost vládne světu“.

Až do 31. srpna měli všichni nadšení profesionální i amatérští fotografové možnost do soutěže posílat své fotografie pořízené fotoaparátem značky Nikon. Přijímání soutěžních fotografií bylo ukončeno a od 1. září do 20. září je možné zúčastnit se 1. kola tipovací soutěže, ve kterém mají soutěžící za úkol označit ty fotografie, které budou podle nich vybrány odbornou porotou a postoupí do semifinále mezi 50 nejlepších snímků. Každý hlasující může označit nejvýše 12 fotografií, protože právě 12 snímků bude zdobit 7. vydání prestižního kalendáře NIKON KALENDÁŘ 2016. Tipovací soutěže se mohou zúčastnit nejen ti, kteří mají v galerii své soutěžní snímky, ale po provedení jednoduché registrace také široká veřejnost. Hlavní výhrou v tipovací soutěži je poukaz na nákup techniky Nikon v hodnotě 10 000 Kč.
Tipovací soutěž má 3 kola a podrobná pravidla jsou uvedena na webových stránkách soutěže www.nikon-kalendar.cz.

Nikon - moje srdeční záležitost
Nikon – moje srdeční záležitost

Odborná porota v čele s panem Stanislavem Pokorným, fotografem a předsedou Asociace profesionálních fotografů České republiky, zvolí mezi všemi soutěžními snímky padesát nejlepších, které budou prezentovány na výstavě v Nikon Photo Gallery začátkem roku 2016. Z této padesátky vybere opět odborná porota dvanáct snímků, které se stanou součástí prestižního NIKON KALENDÁŘE 2016 a vybere také absolutního vítěze, který získá poukaz na odběr zboží Nikon v hodnotě 50 000 Kč.

Nikon Kalendář 2016
Nikon Kalendář 2016

Dne 11. listopadu 2015 se uskuteční slavnostní večer v hotelu Holiday Inn v Praze, na kterém budou oficiálně vyhlášeny výsledky a předány ceny. Sedmé vydání kalendáře pokřtí pan inženýr Jiří Procházka, ředitel Domova pro zrakově postižené Palata. Výtěžek z dražby kalendáře věnuje NIKON Domovu pro zrakově postižené Palata na úhradu nákladů spojených s obnovou orientačního systému pro slabozraké a nevidomé v prostorách zařízení.

Nikon Kalendář 2016
Nikon Kalendář 2016

Více o tomto projektu naleznete na www.nikon-kalendar.cz.

Napsat komentář