Vánoční akce: sleva 20% na fotoknihy Book Maker

Chcete o Vánocích udělat někomu radost vlastní fotoknihou, albem, kalendářem nebo pohlednicí? Pak využijte akční slevu 20% na veškeré fotoprodukty Book Maker.

Ve spolupráci s Art D – Grafický atelier Černý s.r.o., který provozuje službu Book Maker, jsme pro všechny čtenáře připravili mimořádnou Vánoční akci – 20% slevu na veškeré fotoprodukty, které Book Maker nabízí (fotoknihy, fotoalba, fotopohlednice, fotokalendáře, fotosešity).

Podmínky akce

 1. Objednávku je třeba odeslat ze speciálně upraveného instalačního balíku, kde při instalaci zadáte aktivační kód 1111.
  Pokud už máte dřívější verzi Book Makeru (tj. starší verzi 5.5 nebo novou verzi 6.0 bez našeho aktivačního kódu), je nutné tyto verze odinstalovat a nainstalovat naši s aktivačním kódem 1111!
 2. Objednávku je třeba odeslat do 10.12.2010 23:59
 3. Objednávka platí na všechny nabízené fotoprodukty Book Maker
 4. Objednávkou se automaticky stáváte členy věrnostního programu Art-D
POZOR!

V ceníku a při objednávce uvidíte stále plnou cenu, slevu 20% Vám odečtou pracovníci ateliéru Art-D až při potvrzení objednávky. Během objednávkového procesu v programu Book Maker tedy uvidíte stále plnou cenu, vyčíslení slevy Vám přijde až po objednání e-mailem od Art-D.

Sleva 20% platí pouze z plné ceníkové ceny, případné slevy z věrnostního programu se k této slevě nepřičítají (tj. pokud máte např. nárok na 10% slevu z věrnostního programu, tak navíc získáte slevu 10% = celková sleva 20%; pokud už máte nárok na 20% slevu z věrnostního programu, tak už žádnou další slevu nedostáváte).

Informace ke stažení, nabídce apod. naleznete zde.

1 komentář u „Vánoční akce: sleva 20% na fotoknihy Book Maker“

 1. Čtvercový formát

  Jsem tak trochu zklamaný. O zavedení čtvercového formátu v Book Makeru se mluvilo už před dvěma roky. Takže nic, no. :o(

  Odpovědět

Napsat komentář