Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.

Sigma AF 24-70mm f/2,8D EX DG Asp. MACRO pro Nikon

Prodám objektiv Sigma AF 24-70mm f/2,8D EX DG Asp. MACRO pro Nikon

Stav dobrý bez vad, plně funkční.
Cena včetně dopravy a UV 82mm filtru.

Objektiv se standardním zoomem s velkou světelností poskytuje vynikající výkon jak pro digitální zrcadlovky, tak pro 35mm filmové zrcadlovky. Pro dosažení světelnosti f/2,8 na všech ohniskových vzdálenostech využívá tři asférické čočky pro optimální kompenzaci aberace. Dva speciální skleněné prvky s nízkým rozptylem (SLD) jsou k dispozici pro kompenzaci barevné aberace, aby byla zajištěna vysoká kvalita obrazu.

Obsahuje "Super Multi Layer Coating" pro snížení vlivu škodlivého světla způsobeného odrazy od digitálního obrazového snímače.

Dva SLD členy, jeden Glass Mold Aspherical plus dvě hybridní asférické čočky poskytují vynikající korekci různých aberací a vysokou úroveň optického výkonu.

Objektiv má minimální zaostřovací vzdálenost 40 cm (15,7 palce) při všech ohniskových vzdálenostech a je schopen makrofotografie s maximálním poměrem zvětšení 1:3,8.

Tento objektiv obsahuje systém Dual Focus (DF), který je navržen tak, aby usnadnil držení objektivu během automatického zaostřování, a přesto poskytuje velký zaostřovací kroužek pro snadné manuální zaostřování. Vzhledem k tomu, že přední část objektivu se neotáčí, lze snadno použít sluneční clonu typu Petal a kruhové polarizační filtry.

6 000 Kč

Domníváte se, že tento inzerát porušuje podmínky inzerce? Dejte nám o tom vědět.

Náš tip: Nevyhovuje vám použitý? Vyberte si nový v ověřeném e-shopu.