Březnové FOTOpivo 2022

Máme tady jaro, pupence se nalévají, kytky voní, ptáci štěbetají a fotografové vyrážejí ven aby zachytili ten rozpuk přírody na své emulze, karty a všemožná jiná média. Věřím, že už i vy máte dostatek záběrů, abyste mohli vyrazit na první jarní FOTOpivo v tomto roce.

Sejdeme se:

v úterý 29. 3. 2022 v 18:00 v Restauraci NOLA na Pankráci

Jako vždy máme místo vstupenek fotografie. Poslední setkání bylo ve volném duchu a dostatečně jsem se vyřádili, takže tentokráte tomu dáme již nějaký řád a téma pro toto kolo je JARO. Vracíme se i k zažitým maximálně 3 kusům fotografií. Pokud někdo nemá nafoceno, nebo je nováček a stydí se, tak žádný problém – přijďte i tak. Rádi vás uvidíme a budeme doufat, že i přesvědčíme, že nosit fotky je dobré. Naše odborná porota totiž umí vždy povzbudit, pochválit, nalít nového optimismu do žil a podpořit tak v další práci.

A aby to bylo zajímavější tak se opět vrátíme i k bodování. Zatím jen narychlo bodovací tabulka. Pravidla necháme stejná jako v minulých ročnících FOTOpivníka, popřípadě je za běhu upravíme a vylepšíme. Kdo nezná pravidla, tak nechť nahlédne do pravidel FOTOpivníka z roku 2019. Nehledejte v tom žádné záludnosti. Důležité jsou fotografie a pamatovat si, že pravdu má vždy náčelník.

Donesené fotografie na volné téma2 body
Donesené fotografie na zadané téma – JARO4 body
Vítěz jednotlivého kola6 bodů
Druhý v pořadí jednotlivého kola4 body
Třetí v pořadí jednotlivého kola3 body
Čtvrtý v pořadí jednotlivého kola2 body
Pátý v pořadí jednotlivého kola1 bod
Mimořádný příspěvek na FOTOpivo (kniha, technika, kalendář…)2 body

Napsat komentář