motivhledej v článcích

FOTOpivo - únor 2020 a druhé kolo FOTOpivníka 2020

10.2.2020 - Jakub Kencl - x-pozice

První kolo letošního roku máme úspěšně za sebou a musím konstatovat, že jste byli všichni jedničky. Doufám, že v tomto duchu budeme pokračovat i v kole druhém. V únoru se potkáme:

ve středu 26. 2. 2020 v 18:00 Hells Bells Beer Pub, Letohradská 50 - dolní patro lokálu


2

Tématem tohoto kola je dle pravidel naší soutěže o FOTOpivníka roku 2020 - 2 (dvě, druhý, na druhou...). Pozor, pozor, nejedná se jen o fotku pro druhé kolo soutěže. Pokud byste chtěli získat bonusové body navíc, měly by vaše fotografie zapadat i do celoroční série viz pravidla. Zdá se to jednoduché, někteří na prosincovém FOTOpivu tvrdili, že je to až nudné. My si to ale nemyslíme. Dá se s tím pěkně pohrát, sérii vymazlit... No, ale to už je jen a jen na vás. Jak jsem již zmínil, první kolo bylo povedené, takže se těším na vaše únorové snímky a snad i pokračování sérií pro rok 2020

A ještě jednou prosím pozor! Po FOTOpivu nezapomínejte posílat svoje fotky také k nám, do redakce na adresu: fotopivnik@paladix.cz. I přes to, že je to tu tučně, tak od více lidí, ještě fotky z ledna nemám. Pro první kolo ještě přimhouřím obě oči, ale v únoru si na opozdilce vymyslím již nějaký trest :-)

Pokud se nehodláte soutěže účastnit a téma vám zrovna nesedí, nevadí. Doneste jako vždy libovolné fotografie na ukázku a k diskuzi, nebo si přijďte jen tak popovídat. Těšíme se na vás a doufáme, že vás probíhající soutěž zaujme.

Jakub Kencl
http://kencl.zonerama.com/
Další články autora

1   2   3   4   5   
1 - výborný ... 3 - průměrný ... 5 - špatný

bazar nabízí

Další zdroje

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace