Fotografie odhalující

Vrátil jsem se z dovolené v jisté zemi, kde jsme se stavěli i v jednom městě, prý kvůli nějakým zajímavým památkám, či co. Chodím si tam takhle, fotím na takovém velkém náměstí ty jejich památky – různé velké budovy, některé povedené, některé zfušované – a také lidi, což fotím nejraději. Postupně se mi cosi začalo … Číst dál

Fototvrďák 2008

Pátek třináctého si většina lidí spojuje s problémy, komplikacemi, smůlou a nepříjemnostmi a rozhodně by se tento den nepouštěla do žádných větších akcí. Kupodivu se ale našla skupinka dobrodruhů, kteří se nenechali zastrašit babskými povídačkami a vyrazili s písní na rtech na jubilejní pátý ročník čtyřiadvacetihodinového fotografického maratonu Fototvrďák pořádaného skupinou X-pozice.

Číst dál